פינת אוכל עגולה

יש הרבה סוגים של פינות אוכל העשויות מחומרים שונים ומגיעים בכל מיני צורות כמו פינות אוכל מלבניות, מרובעות או פינת אוכל עגולה. אם תרכשו פינת אוכל העשויה מעץ מלא, הבית שלכם ייראה חמים ומזמין, אך הכול תלוי בשאר הריהוט שאמור להתאים לפינת אוכל שתרכשו.  אם פינת האוכל שלכם נמצאת בחדר או פינה מבודדת, תוכלו למצוא פינת אוכל לפי טעמכם. היום ניתן למצוא שילובים שונים כמו שילוב של עץ עם ברזל, שילוב של עץ עם זכוכית, שילוב של ברזל עם זכוכית או את שלושת החומרים גם יחד. יש הרבה אנשים האוהבים שילובים של חומרים שונים בפינות האוכל שלהם, גם אם מדובר על פינת אוכל עגולה שתהיה מיוחדת בזכות הייחודיות שלה ותוסיף הרבה לעיצוב הבית.

פינות אוכל אלגנטיות בעיצוב מיוחד

ניתן למצוא היום מגוון של פינות אוכל באולמות  התצוגה הרבים של חנויות הרהיטים השונות הנמצאות ברחבי הארץ. מי שמעוניין בעיצוב מיוחד ואלגנטי, יוכל למצוא פינות אוכל עגולות מעץ מלא בשילוב עם כסאות עור אקסקלוסיביים שיוסיפו המון לאווירה בפינת האוכל.  ניתן להציב פינת אוכל עגולה מבלי לשבור את העיצוב הכללי של הבית. למי שהחלל שלו בבית הוא קטן יחסית, יוכל להזמין או לרכוש פינת אוכל עגולה שהיא חוסכת  הרבה מקום. פינות אוכל משמשות את בני הבית לא רק לאכילה סביב השולחן, אלא לקריאה, להכנת שיעורים או לעבודה במחשב הנייד שלנו.

פינות אוכל עגולות בטיחותיות לילדים קטנים

ילדים קטנים נפצעים הרבה פעמים מזוויות חדות, אם יש לכם ילדים קטנים בבית, פינות אוכל עגולות יכולות להוות פתרון מושלם עבורם.  שולחן עגול בפינת האוכל, משרה אווירה אינטימית יותר ומאפשר גם קרבה בין בני הבית. לשולחן עגול אין אפליות כמו למשל "ראש השולחן" שהוא מקום הכבוד של בעל הבית או ראש המשפחה. בפינת אוכל עגולה כולם שווים ומרגישים קרוב אחד לשני.  שולחנות עגולים בפינת האוכל, הם מראה חדשני ומיוחד ולבטח תקבלו המון מחמאות על פינת אוכל מיוחדת ואינטימית זו. ניתן למצוא פינות אוכל עגולות בהרבה רשתות רהיטים גדולות.

השוואות מחירים

אודותינו