מסוקים על שלט – למי זה מתאים?

מסוקים על שלט מתאימים לילדים בגילאים שונים, בהתאם לרמת הביצוע של המסוק ומורכבות השלט. ניתן לומר כי בכל שכבת גיל ישנם ילדים שמתעניינים בטיסנאות ובהטסת מסוקים ומטוסים, וההבדל בינם לבין שאר הילדים בגילם הוא – שהם זקוקים למסוקים על שלט ברמה מורכבת יותר, לעתים מעל למה שמקובל בגילם, בשל בקיאותם בתחום. מאידך, גם ילדים שמגלים יותר אדישות לתחום זקוקים לפעמים גם למשחקי פישר פרייס ולמסוקים על שלט הן לפיתוח החשיבה האנליטית וההתמצאות במרחב, והן על מנת ליהנות מצ'ופר אטרקטיבי בדמות צעצוע משוכלל במיוחד.

מסוקים לחובבי טיסנאות

מסוקים על שלט לילדים שמתעניינים אקטואלית בענף התעופה צריכים להיות עם פונקציות מרובות: ניתן, ואף רצוי, לרכוש מסוקים על שלט בדגמים שמעל לגילם, אבל חשוב ללוות את הילדים בהפעלת המוצר לראשונה ולוודא שהם שולטים בצעצוע כנדרש. בעת תקלה, אל תהססו לפנות לחנות מסוקים על שלט, אף על פי שהמוצרים עמידים ורובם מצוידים בחיישני נפח שגורמים למסוק להתרחק אוטומטית בכל פעם שהוא מתקרב לעץ או לדומם אחר כלשהו.

מסוקים לילדים קטנים

מסוקים על שלט לילדים קטנים אשר לא הביעו עניין בתחום כמו עמיתיהם מהפסקה הקודמת זקוקים לעתים גם כן למסוקים על שלט על מנת להטמיע בהם חשיבה מרחבית, שכה נחוצה בגילם. רצוי לרכוש עבורם מסוק מדגם פשוט, אשר יש בו מעט אפשרויות על הג'וייסטיק, על מנת שהילד יוכל להסתגל בקלות למוצר ואף ליהנות ממנו מבלי להרגיש מאותגר. חשוב שזה יהיה מוצר עמיד בפני נכות ונפילות, במידה שתתבצע טעות מצדו של הילד.

מסוקים לנערים

מסוקים לנערים בני 13-14+ גם אם הם אינם מתעניינים בתחום התעופה – צריכים להיות מוצרי איכות לפחות ברמה של אלו של הילדים שהביעו עניין בתחום, ורצוי אף יותר. מומלץ לרכוש להם מסוקים עם המנועים המתקדמים ביותר, ועם מיטב אופציות הצידוד, ההמראה והנחיתה על השלט רחוק. בדרך זו – הם יחושו שקיבלו מסוק מעניין אשר גם תואם למציאות וגם יגרה להם את הסקרנות האינטלקטואלית בתחום התעופה והטיסנאות.

מחירים של מסוקים על שלט

מחירי המסוקים נקבעים על פי מנגנון התקשורת של השלט רחוק עם המסוק, והאפשרויות שיש על השלט, כמו גם איכות המנוע על המסוק. שלושת הנתונים הללו נבדלים זה מזה ויש להם השפעה ישירה על מחיר המסוק.

השוואות מחירים

אודותינו