כורסאות מעור

כיצד מומלץ לבחור כורסאות מעור? מה הדרך הבטוחה ביותר להגיע לכורסא לשביעות רצוננו? מה צריך לעשות על מנת להבטיח שהכורסא תתיישב טוב עם מראה הסלון מבחינה דקורטיבית ופונקציונלית?
 
כורסאות מעור רוכשים בחנות המספקת מערכות ישיבה, סלונים וכורסאות בודדות. מעצם מהלך זה הקטנתם את הסיכוי שלכם לבצע טעות עיצובית או אחרת, שכן בחנות זו יושבים המקצוענים בהתאמת כורסאות מעור.
 
בפגישת ייעוץ קצרה כבר תוכלו לדעת אלו כורסאות מעור מתאימות לבית שלכם
 
ניתן למדוד את הכורסאות, לבדוק את נוחותן ולבחון מהן הפונקציות השונות שלהן. מומלץ מאד להיוועץ במחלקה העיצובית בחנות שתסייע לכם לבחור צבע וצורה לכורסא כך שתשתלב טוב במראה הבית שלכם.
 
כורסאות מעור - מהו היתרון?
 
היתרון הגדול הוא באי צבירת אבק. הכורסאות דוחות ריכוזים של אבק גם אם החדר בו הן נמצאות סובל מבעיה זו. בשונה מכורסאות בד האבק אינו מבעבע מהשטיחים כלפי מעלה והכורסאות תמיד נשארות חלקות ויפות. יתרון נוסף, מדובר בעור עבה שלא ניתן לקרוע אותו. כורסאות מעור צריכות להיראות כך ולהיות בעלות תכונות אלו על מנת שהרהיט יישאר עמיד לאורך זמן ללא צורך להחליפו.
 
סוגי כורסאות מעור
 
כורסת טלויזיה מעור בעלת מצב משענת אחד, כורסא עם משענת מתכווננת, כורסא עם תומכים לרגליים שהם מעין משענת עבורם, וכורסאות טלוויזיה במבחר דגמים. ניתן להתרשם מכל סוגיהן של כורסאות עור ולבחור את המועדפת עליכם.
 
אנשים שרכשו כורסא מעור רכשו גם:
 
* אסופת ספות מעור בעלות עיצוב דומה.
 
* שולחן לסלון.
 
* כסאות דקורטיביים להצבה בסלון.
 
אלו הם רכיבי ישיבה נוספים המאפשרים לכם ולבני ביתכם ליהנות ממגוון דרכים מרתקות לשהות בסלון שלכם בכייף גדול ובאושר רב.
 
שירות ואחריות
 
אחריות רב חודשית או רב שנתית, תלוי אלו כורסאות מעור רכשתם. גם כאשר המוצר אינו באחריות ניתן לקבל את השירותים הבאים: להתעדכן בקטלוג המוצרים ובפרט במבצעים החמים של החנות, לנסות לעשות TRADE על ספה קיימת. לרוב זה לא אפשרי אבל אם ברשותכם פריט ריהוט נדיר ביותר שנשמר כמו חדש יש סיכוי שזה אפשרי, אך לרוב השירות אינו ישים. תמיכה טלפונית מטעם חנות כורסאות מעור זמינה למשך כל שעות העבודה, ומספקת מענה נדיב ביחס לחברות במשק העוסקות בתחום הריהוט.

 

השוואות מחירים

אודותינו