ריקליינרים

אנשים שסובלים מכאבי גב קשים, מתקשים למצוא רהיטים שיהיה להם נוח לשבת עליהם. כאשר המודעות לרהיטים עלתה, והחלו לצוץ מערכות ישיבה עם ריקליינרים רבים רכשו את מערכות הישיבה או הכורסאות שיש בהן ריקליינרים ומצאו אותן נוחות מאוד. לאלה מכם שאינם יודעים מה הם ריקליינרים, אז מדובר בסוג של הדום מיוחד ומתקפל, אך הרבה יותר קטן, שניתן למתוח באמצעותו את הרגליים. ריקליינרים מתקפלים וניתן להפוך מערכות ישיבה למעין כורסאות טלוויזיה נוחות. בגלל הדרישה של הרבה אנשים לכורסאות ומערכות ישיבה נוחות, ייצרו ייצרני הרהיטים השונים בארץ וברחבי העולם, את מערכות הישיבה והכורסאות המכילות גם את הריקליינרים.  בגלל רצף העבודה שלנו במשרד מול מחשב, אנו לא שמים לב, כיצד ישיבה לא נכונה, יכולה לגרום לנו לנזק בגב ובחוליות הצוואר וזו הסיבה שאנו מחפשים ריהוט נוח יותר לשעות הפנאי, שיקל עלינו מהלחץ בחוליות הגב והצוואר.

ריקליינרים במגוון בדים ועיצובים

ניתן למצוא מערכות ישיבה הכוללות ריקליינרים בעור, בבד ובשלל צבעים. מערכות אלה הן יותר מודרניות מבחינת עיצובן. המראה של עטר, כאשר מדובר במערכות הכוללות את הריקליינרים, הן יותר אלגנטיות ומי שיש לוט ילדים בבי. יעדיף אותן, בגלל הנוחות שלהן בתחזוקה היום יומית כנו ניקוי למשל.  כאשר הרגליים מורמות בישיבה נוחה של מערכות המכילות את הריקליינרים, זרימת הדם היא הרבה יותר טובה. חלוקת המשקל נעשית בצורה טובה יותר וכך, אין לחץ על הגב התחתון.  גם האורחים שמגיעים אליכם, יוכלו ליהנות מהפינוק שמעניקה מערכת ישיבה המכילה את ההדומים הקטנים והנשלפים הללו.

מערכות ישיבה פינתיות עם ריקליינרים

היום, העיצוב של מערכות הישיבה הוא יותר בדמות של מערכות ישיבה פינתיות. ניתן למצוא מערכות ישיבה פינתיות, המכילות ריקליינרים. למי שאוהב מכרות ישיבה פינתיות מעטר, מערכות ישיבה העשויות מבדים שונים ומיוחדים וגם כאלה שדוחים כתמים. יש מערכות ישיבה המיועדות לחללים קטנים ויש לחללים גדולים. תוכלו לבחור באולמות התצוגה של חנויות ויצרניות הרהיטים את המערכת בצבע, בגודל ובדגמים המתאימים לכם שמכילות גם ריקליינרים לנוחות מרבית ולישיבה שתהיה נוחה גם לכם וגם לאורחים המגיעים אליכם לביקור.

 

   

השוואות מחירים

אודותינו