ארונות שירות

 
אין לכם מקום לדלי ולסמרטוט או למגב ומוצרי ניקוי אחרים? הפתרון הוא ארונות שירות. ארונות אלה הם יפים ושימושיים, ואין צורך להסתיר אותם. ניתן למצוא ארונות שירות העשויים מחומרים שונים שאינם צוברים אבק, ויש להם בהחלט מראה אסטטי. על מנת לא להתרוצץ בבית מקומה לקומה או בחדרים השונים בדירה או במרפסת, הפתרון האידיאלי הוא הצבת ארונות שירות שיאחסנו את כלי הניקוי השונים. לכולנו יש יום רבוע, בו אנו מנקים את הבית, עושים כביסות ועוד. כאשר כל הדברים שאנו מעוניינים להשתמש בהם נמצאים בתוך ארונות שירות יהיה לנו קל יותר למצוא כל דבר במקומו.
 
ארונות שירות באמבט או במזווה
 
ניתן להציב ארונות שירות בחדר האמבט או במזווה במטבח שם נאחסן סקוצ'ים, סמרטוטים לניגוב שולחנות, רצפה, דליים וחומרי ניקוי שונים.  המקום שתופסים ארונות שירות הוא קטן, כך שהם פונקציונליים בכל בית.  ניתן למצוא דגמים וגדלים שונים של ארונות השירות בכל מיני חנויות לממכר מוצרי בית או חנויות המוכרות מוצרי בנייה שונים וגם ברשתות הגדולות. יש כאלה שיהיו מעוניינים בארונות השירות שיהיו עשויים מעץ, אך יש היום ארונות פלסטיק שמתאימים לעיצוב של האמבט, או אפילו בחדר הכביסה בו אנו מעוניינים לאחסן אבקות כביסה מרכך ומוצרים אחרים הקשורים לניקיון.
 
ארונות שירות בחצר או במרפסות
 
יש דירות קטנות שאין בהן הרבה מקום להציב ארונות מעוצבים המיועדים לאחסון של כלים, כלי ניקוי וחומרי ניקוי. ניתן בהחלט להציב ארון שירות גם במרפסת או אפילו בחצר, במידה ואתם גרים בבית קרקע קטן.  ניתן למצוא דגמים רבים של ארון שירות בצבעים ובסגנונות שונים, הם זולים ונוחים והם פשוט חובה היום בכל בית. אין צורך לקרוא לאיש מקצוע שיתקין לנו ארון שירות, ניתן בקלות להרכיב אותם לבד, או אפילו לקחת אותם בשלמותן, היות והם קלים ועשויים מפלסטיק.  יש הוראות פשוטות ומפורטות להרכבה של ארון שירות שהם קלים ממש כמו להרכיב לוגו של ילדים. ארונות אלה, הם חזקים ואינם רגישים ללחות , במיוחד כאשר מציבים אותם בחדר האמבט או הכביסה. ניתן למצוא דגמים שונים של ארונות אלה באינטרנט וכבר לדעת איזה דגם של ארון שירות יעניין אתכם, הן מבחינת המראה והן מבחינת הגודל.

השוואות מחירים

אודותינו